O gabinecie

TOMALIK STOMATOLOGIA

Kim jesteśmy?

Stomatologia Tomalik to gabinet z wieloletnim doświadczeniem, w którym oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług z zakresu: medycyny rodzinnej, pediatrii, psychiatrii, medycyny estetycznej oraz wielu dziedzin stomatologii. Nasi Pacjenci otrzymują od nas pełne wsparcie w dążeniu do zdrowia ciała i ducha. Dbamy o zdrowie całych pokoleń – dorosłych, dzieci oraz osób starszych.

Nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych lekarzy, asystentów i higienistek. Szanujemy czas naszych Pacjentów, dlatego zadbaliśmy o to, żeby zarówno wszystkie niezbędne badania, jak i samo leczenie, mogli odbyć na miejscu. Pacjentów bólowych i w innych nagłych przypadkach przyjmujemy poza kolejnością.

Wielką wagę przywiązujemy do zapobiegania chorobom oraz do edukacji Pacjentów w tej kwestii. Profilaktyka jest dużo łatwiejsza, tańsza oraz bardziej komfortowa niż leczenie – a w dodatku umożliwia cieszenie się długim życiem i doświadczanie go w pełni. Zdrowie organizmu ma swój początek w jamie ustnej, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasi Pacjenci mogli cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Wierzymy, że połączenie wiedzy i najnowszej technologii to klucz do sukcesu w interdyscyplinarnym leczeniu, dlatego nieustannie inwestujemy w technologiczny rozwój naszego gabinetu oraz rozwój naszego zespołu. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, a nasza kadra nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach.

Jesteśmy gabinetem licencjonowanym przez PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne) oraz rekomendowanym przez światowego lidera w implantologii – Nobel Biocare. Naszą ideą jest stałe dopasowywanie naszych usług do potrzeb i oczekiwań Pacjentów, by zagwarantować im leczenie na najwyższym europejskim poziomie.

Zapraszamy do naszego gabinetu!

Dlaczego my?

Profesjonalny, zgrany zespół

Ogromną wagę przywiązujemy nie tylko do kompetencji, ale też komunikacji - dzięki temu możemy wspólnie łączyć siły w trosce o zdrowie Pacjenta.

Leczenie wielospecjalistyczne

Nasz zespół tworzą specjaliści różnych dziedzin - wszystko po to, byś był leczony kompleksowo i na miejscu.

Szeroki zakres usług

W trosce o zapewnienie naszym Pacjentom interdyscyplinarnego i wygodnego leczenia, nieustannie poszerzamy naszą ofertę.

Pełna diagnostyka

Szeroka i dogłębna diagnostyka jest podstawą w opracowywaniu planu leczenia, dlatego korzystamy z zaawansowanej technologii.

Zadowoleni pacjenci

Zaufanie naszych Pacjentów to owoc naszej ponad 20-letniej pracy. Sprawdź, dlaczego wybierają nasz gabinet.

Nasi partnerzy

Po prostu tomalik stomatologia!

Skontaktuj się z nami!

Adres:
Grodków, woj. opolskie
ul. Słowackiego 5
kod pocztowy: 49-200

Godziny otwarcia:
poniedziałek: 10:00 - 17:00
wtorek: 10:00 - 14:00
środa: 12:00 - 17:00
czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 09:00 - 13:00
sobota, niedziela: ZAMKNIĘTE

Telefony:
Podstawowa Opieka Zdrowotna:
77 415 ...[zobacz]77 415 54 27

Stomatologia:
77 415 ...[zobacz]77 415 35 02 / 608 626 ...[zobacz]608 626 767

Adresy email:
Podstawowa Opieka Zdrowotna:
biuro@san-med.com.pl

Stomatologia:
stomatologia@san-med.com.pl

Zapraszamy do umówienia wizyty w naszym gabinecie. Wypełnij formularz i skontaktujemy się z Tobą.